Meist

Meie ajalugu

Uvic on Eesti bränd mille ajalugu sai alguse juba 08.09.1997. (1993) aastal. Alustasime tootmisega Mustamäel ja Jüri pelmeenitööstus avati 2000.-ndatel. Omame liha- ja toiduainetööstuse sektoris üle 28 aasta kogemust.

Meie tootevalikus on jaekaubanduse ja HoReCa sektori jaoks. Pakume laias valikus lihatooteid (suitsu- ja toorvorste, sinki, grilltooteid, tšeburekke, vareenikuid, pasteete, sülti). Meie tootevalikus on nii sügavkülmutatud, kui ka valmistootena praetud pelmeenid. Meie kõige populaarsemad tooted on külmutatud pelmeenid kaubamärki Uvic (rahvasuus tuntud Uvic Hiina pelmeenid kollases pakis).

Meie toodete valmistamisel kasutame ainult kvaliteetset toorainet. Tootmist ajakohastatame ja täiustatame pidevalt: omandame uusi tehnoloogiaid, töötame välja uusi retsepte igapäevaselt ja laiendandame tootevalikut lansseerides igal aastal uusi tooteid.

Pikaajaline tootmiskogemus, oma tootmisruumide ja lao olemasolu võimaldavad meil äriklientidele tooteid arendada. Teie ettevõtte vajadustest ja nõudmistest lähtuvalt arendavad meie eksperdid tooted, mida hakkame tootma teie kaubamärgi all.

Missioon

 UVIC kaubamärgi missioon on toota naturaalseid ja maksimaalselt kasulikke lihatooteid ja pooltooteid, mis on kõigile taskukohased. Oleme kindlad, et lõpphinna alandamine peaks toimuma kõigi äriprotsesside optimeerimise, mitte kvaliteetsete toorainete kokkuhoiu tõttu.

UVIC kaubamärgi äritegevuses järgitakse võimalikult kõrgeid eetilisi, avatuse, aususe ja läbipaistvuse standardeid.

Visioon

UVIC  kaubamärgi visioon on tuginedes kaasaegse tehnoloogiale arendada pidevalt uusi tooteid ning optimeerida tootmisprotsesse. Tahame olla kaubamärk, mida tarbijad seostavad lapsepõlvest tuttavate ja armastatud toodete püsivalt hea kvaliteediga.

 

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust

Vastame kõikidele teie küsimustele.