Äriklientidele

Ettevõttest

Oleme Eesti ettevõtte ja ainus Eesti pelmeenide tootja.Meie pelmeenitehas asub Jüris.Uvic bränd on tuntud kollases pakis Hiina pelmeenide poolest. Kogenud liha-ja toiduanetööstuse ettevõtjana jaekaubandus ja HoReCa sektoris 28 aasta jooksul oleme teeninud usaldusväärse partneri maine. Oleme Eesti pelmeenide tootmise liider.

Meie tooteportfell on mitmekesine ning pakume laias valikus lihatooteid. Kõige populaarseim toode meie sortimendis on sügavkülmutatud pelmeenid.

Meie toodete valmistamisel kasutame ainult kvaliteetset toorainet ning kaasajastame tootmist ja täiustatame retsepte järjepidevalt: omandades uusi tehnologiaid,töötades välja uusi ratsepte ja laiendades tootevalikut.

Miks meie?

Oleme pikajaline ja kindel kööstööpartner- Eesti turul 28 aastat
Kasutame ainult kvaliteetset toorainet
Omame tootmis- ja laoruume Jüris
Meie toodetel on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe

Koostöövariandid

Tootearendus.

Võttes aluseks meie aastatepikkuse kogemuse ja spetsialistide professionaalsuse,aitame teid tootearendusega ja töötame välja teile uue retsepti või parendame olemasolevat.

 

Omamärgi toode.

Meil on pikaajaline kogemus omamärgitoodete tootmisel.Teeme igapäevaselt omamärgitooteid nii eesti suurimatele jaekettidele,kui ka rahvusvahelistele ettevõtele.Me heameeliga toodame eritellimusel valmistatud tooteid.

 

Horeca.

Meie tooteid kasutatakse täna paljudes restoranides.

Soovite meist, meie toodetest rohkem teada või vajate tootenäidiseid, siis palun võtke meiega ühendust

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust

Vastame kõikidele teie küsimustele.