Kvaliteet

Kvaliteet

Kvaliteetne tootang ja seeläbi rahulolev klientuur on meile väga oluline ning selle nimel pingutame igapäevaselt. Meie tarnitud tooteid valmistatakse ettevõttes, millel on rahvusvaheline toiduohutuse juhtimise sertifikaat ISO 22000:2018. Standardi aluseks on süsteemne lähenemine, mis puudutab kõiki toiduainete ohutuse ja kvaliteedi parameetreid tehnoloogilise protsessi igas etapis.

Kõik kõrvalekalded tuvastatakse õigel ajal ja kõrvaldatakse viivitamata.

Kvaliteedigarantii

Meie tooteid valmistatakse kõrgeimate standardite järgi, et tagada toiduainete kvaliteet ja ohutus. Kontrolli reguleerivad järgmised protseduurid:

  • Sissetuleva tooraine kontroll
  • Temperatuuri kontroll tootmistsoonides ja transportimisel
  • Pooltoodete säilitamise temperatuur tootmise kõikides etappides
  • Valmistoodangu säilitamise temperatuur
  • Kuumtöötluse ja kiirjahutamise protsess
  • Lõpptoote kaal
  • Lõpptoodete välimus

Toiduainete püsiva kvaliteedi ja ohutuse tagamiseks kontrollitakse ja analüüsitakse neid väljaspool tootmisprotsessi.

See hõlmab:

  • toodete degusteerimist ja nende dokumenteerimist ettevõttes
  • seadmete ning inventari pesemise ja desinfitseerimise kvaliteedi laboratoorset kontrolli (mikroobide arvu, salmonella ja listeeria proovid)
  • valmistoodangu laboratoorset kontrolli

Toodete kvaliteet on meile väga oluline ja selle nimel pingutame igapäevaselt. Igast partiist võetud proovid säilitatame partii aegumiseni. Kõikide analüüside tulemused säilitame vähemalt kaks aastat peale müügiperioodi lõppu.

Hoiame kvaliteeti kogu tootmisahela ulatuses ning täielik jälgitavus alt üles ja ülalt alla on võimalik, kasutades partii nime ja koodi või aegumiskuupäeva. Korrapäraselt viime läbi jälgitavuse teste siseauditi osana.

Tarnija valik

Oma toodete kvaliteedi tagamiseks töötame ainult usaldusväärsete tarnijatega,ostame kvaliteetset toorainet ja kasutame ainult kindlaid ja pikkaajalisi koostööpartnereid.

Ülevaade olemasolevatest tarnijatest

Juhtimismeeskond hindab koostöös kvaliteedi- ja hankeosakonnaga olemasolevaid tarnijaid. Analüüsitakse lepingukohustuste täitmist, samuti tarnitava tooraine kvaliteedi vastavust kehtivatele standarditele.

Kvaliteedikontroll

 UVIC’u toodete osas teostab kvaliteedikontroll kolme liikmeline meeskond.Igapäevaselt kvaliteedikontrolli osakond teeb koostööd Eesti riikliku akrediteeritud laboratooriumiga,et tagada oma klientidele kiire ning läbipaistev tagasiside.Kvaliteediga seotud küsimustes pöörduge kindlasti meie poole.

 

Rahulolev klientuur on meile väga oluline ja me hea meelega vastame teie kõigile kvaliteediga seotud küsimustele.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust

Vastame kõikidele teie küsimustele.